Hakkımızda

Econorm, Çevre Kirliliği Ölçüm Sistemleri (Cihazları) alanında faaliyet göstermekte olan konularında uzman mühendislerin bir araya geldiği uluslararası bir kuruluştur.

Firmamız, müşterilerine Türkiye’de çevre kirliliği izleme sistemlerinin uluslararası standartlara uygun ekipmanlarla kurulum, bakım, onarım ve yedek parça temin gibi satış öncesi ve sonrası beklentilerini karşılayan hizmet sunumu yapmaktadır.

Kuruluşumuz; çevre yönetim ve kalite yönetim belgelerine sahip, konusunda uzman ekibi, geniş ürün portföyü ve uluslararası sektörde öncü çözüm ortakları ile ihtiyaçlarınıza kalıcı ve profesyonel çözümler üretmektedir.

Firmamız ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi, ISO 14001:2004 çevre yönetim sistemi, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve TSE Hizmet Yeterlilik belgelerine sahip, güvenilir ve konusunda uzman bir firmadır.

Econorm’u yakından tanımak için sitemizi incelemeye devam edebilir ya da sizler için üretebileceğimiz özel çözümler ve daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Econorm Çevre Teknolojileri © 2020 Tüm hakları saklıdır.